Lauren Elaine "Unmasked" V LA Fashion Week - maškarní ples a Runway Prezentace nabízet Podpis archetypální vzory Princess

14.března 2011, v "Unmasked" Byl to velkolepý maškarní ples a dráhy prezentace na podzim Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label sbírka na soukromém místě hradu Starožitnosti skladu a showroomu. LA je hippest byly v návštěvnosti, včetně houf bloggerů, vydavatelů a místní celebrity. Ti, kdo oblečený a nosil masku byli léčeni jejich splatnosti, pokud jde (jak jsem slíbil na "masky", pozvánku, která byla odeslána out). Ano, to byl maškarní bál!

Byl jsem kult stoupenec linky Lauren od svého uvedení na trh před téměř tři roky, a jak se vyvinul jako de Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy ukazuje velký slib a talent jako módní návrhářka, v každém ročním období se jí podaří, aby ji do zářezu. Její obchodní známky šaty jsou velmi populární mezi mladými ženami, a se svým podpisem "princezna" archetypy, není žádným překvapením, její odvolání dosáhla Prom-vázané dospívající.

Přehlídka začala s Elaine kampaně videu, což nám všem rychle nahlédnout, který nastavil tón pro to, co mělo přijít. Její kolekce se skládala z 28 vypadá s finále vypadat svatba jít Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Na okvětní lístek růže, naplněné přehlídkové molo, každý model se objevil s tématem konstrukce hodit tmavě romantické téma. Některé kusy měl kvalitu skluzu, zatímco jiné byly off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elaine popruh ženský nařasené šaty a další kousky nabídl kreativní použití krajky, kamínky a tylu. V taft šaty byly velmi pěkné. Líbilo se mi některé z jejích barevných variant, zejména klenot tóny.

Některé designové upozorní zahrnovaly peří rukáv růžová krajka večerní šaty a dva-tón koktejlové šaty s peřím popruhy. Líbilo se mi, jak ona smíšené a uzavřeno některé z jejích pásky s perlami a tkaniny. Můj oblíbený šaty v této kolekci byla červená nášivky květinové šaty, to mi připomnělo klasický Valentino nebo L'Huillier! Zeptal jsem se Lauren po její show, zda se jednalo o její inspirací. Nebyli. Ale to je v pořádku. Jak to je u veškerého umění, není to až k publiku poskytnout jejich vlastní interpretaci? Celkově to byla krásná, romantická, poetická sbírka, plné ženské detaily.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechat komentář