Lauren Elaine "Unmasked" Během LA Fashion Week - maškarní ples a Runway Prezentace nabízet Podpis archetypální vzory Princess

14.března 2011, na "Unmasked" byl velkolepý maškarní ples a dráhy prezentace pro podzim Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekce, na soukromé místě hradu Starožitnosti skladu a Showroom. LA hippest byli v účasti, včetně houf bloggerů, vydavatelů, a místních celebrit. Ti, kdo oblečený a nosil masku byly ošetřeny s jejich respektem (jak bylo přislíbeno na "masky", pozvání, která byla odeslána out). Ano, to byl maškaráda koule!

Byl jsem kultovní stoupenec linky Lauren Od svého uvedení na trh před téměř tři roky, a jak ona se vyvinul jako DE Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy se ukazuje velký slib a talent jako módní návrhářka, každé sezóny se jí podaří, aby si ji do zářezu. Její obchodní známky šaty jsou populární mezi mladými ženami, a s ní podpis "princezna" archetypů, je to žádným překvapením, její odvolání dosáhla Prom-vázané dospívající.

Přehlídka začala s Elaine kampaně videu, což nám všechno rychle nahlédnout, který nastavil tón pro to, co mělo přijít. Její kolekce se skládala z 28 vzhled s finále vypadat svatební jít Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Na okvětní lístek růže-naplněné přehlídkové molo, každý model se objevil s tématem konstrukce hodit tmavý romantické téma. Některé kusy měl kvalitu skluzu, zatímco jiné byly off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elainině popruh ženský nařasené šaty a další kousky nabídl kreativní využití krajky, kamínky a tylu. V taft šaty byly velmi pěkné. Líbilo se mi některé její výběru barev, zejména šperk tóny.

Některé designové zdůrazňuje zahrnovaly peří rukávem růžové krajky večerní šaty a dva-tón koktejlové šaty s peřím popruhy. Líbilo se mi, jak ona smíšené a uzavřeno některé z jejích pásky s perlami a tkaniny. Můj oblíbený šaty v této kolekci byla červená Appliqué květinový talár, to mi připomnělo klasické Valentino nebo L'Huillier! Zeptal jsem se Lauren po její show, pokud se jednalo o její inspirací. Oni nebyli. Ale to je v pořádku. Jak to je se všemi uměním, není to až k publiku, aby půjčovat jejich vlastní interpretaci? Celkově to byl krásný, romantický, poetický sbírka, naplněný ženskými detaily.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechat komentář