لورن ایلین "آشکار" در طول هفته مد LA - بالماسکه و باند ارائه ارائه طرح نمونه اولیه امضاء شاهزاده خانم

2011 مارس 14، در "پرده برداشته بود" بالماسکه و باند ارائه دیدنی و جذاب برای پاییز Wint بود Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. ER 2011 سیاه مجموعه لیبل، در محل خصوصی عتیقه قلعه انبار و نمایشگاه. hippest LA در جلسه حضور داشتند، از جمله دسته از وبلاگ نویسان، ناشران و افراد مشهور محلی است. کسانی که لباس و عینک ماسک را با احترام به حق خود تحت درمان قرار گرفتند (به عنوان بر روی "ماسک" دعوت که فرستاده شد وعده داده شده). بله، این یک توپ لباس مبدل در امدن بود!

من یکی از پیروان فرقه خط لورن از پرتاب او بوده است تقریبا سه سال پیش، و چگونه او به عنوان د تکامل یافته Fashion designer Lauren Elaine امضا کننده! همیشه وعده های بزرگ و استعداد به عنوان یک طراح مد، هر فصل او برای آن را تا درجه یک. لباس علامت تجاری خود را محبوب هستند در میان زنان جوان و با امضای خود را "شاهزاده خانم" آرکه تایپ، تعجبی ندارد درخواست تجدید نظر او نوجوانان-PROM موظف رسیده است.

نشان می دهد با استفاده از فیلم کمپین ایلین آغاز شده، به ما زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن تمام سریع است که مجموعه ای از تن برای چه بود آمده است. مجموعه خود را از 28 به نظر می رسد با نهایی شامل نگاه عروسی رفتن Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. در گل رز-گلبرگ پر راه باریک و گربه، هر مدل با موضوع طراحی در خور یک موضوع عاشقانه تاریک پدید آمده است. برخی از قطعات به حال با کیفیت لغزش در حالی که دیگران خارج از شانه بود. اسپاگتی امضا لورن ایلین در بند لباس زنانه ژولیده و دیگر قطعات ارائه شده استفاده خلاقانه از توری، بدلیجات، و طل. لباس تافته بسیار خوب بود. من برخی از انتخاب های رنگ او، به ویژه تن جواهر را دوست داشت.

برخی از نکات برجسته طراحی شامل پر آستین صورتی لباس شب توری و دو تن لباس کوکتل با تسمه پر. من راه او را دوست داشت و مخلوط برخی از تسمه خود را با مروارید و پارچه همسان. لباس مورد علاقه من در این مجموعه تکه دوزی قرمز بود لباس شب-آن گل مرا از کلاسیک والنتینو یا L'Huillier به یاد! من لورن پس از نمایش او پرسید که آیا این الهام بخش او بود. آنها نبود. اما این درست است. به عنوان آن را با تمام هنر است، آن را نه تا مخاطبان به من قرض بدهید تفسیر خود را؟ به طور کلی، آن، عاشقانه، مجموعه شعری زیبا، پر از جزئیات زنانه بود.

نسخه قابل چاپ
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

پیام بگذارید