Lauren Elaine "kaukių" Per LA mados savaitė - "Maskaradas Rutuliniai ir tūpimo tako pristatymas Siūlyti Parašas archetipinių Princess dizainas

14 Kov 2011, bent "kaukių" buvo įspūdingas Maskaradas Rutuliniai ir KTT pristatymas rudenį Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label "kolekcija, privačioje vietoje Pilies Antikvariatas sandėlis, o salone. LA hippest buvo lankomumas, įskaitant Bloggers, leidėjų ir vietos įžymybėmis Bars. Tie, kurie apsirengę ir nešiojo kaukė buvo gydomi jų derama pagarba (kaip buvo žadėta apie "kauke" kvietimą, kuris buvo išsiųstas iš). Taip, tai buvo maskuotis kamuolys!

Man buvo kulto pasekėjų Lauren linijos nuo jos įkūrimo prieš beveik trejus metus, ir kaip ji vystėsi kaip de Fashion designer Lauren Elaine SIGNER! Visada rodo didelį pažadą ir talentą, kaip mados dizaineris, kiekvienam ji sugeba priimti jį vienu žingsniu sezoną. Jos prekės ženklas chalatai yra populiarus tarp jaunų moterų, ir su savo parašais "princesė" archetipų, tai nenuostabu, jos skundas pasiekė Prom jungiasi paaugliams.

Rodyti prasidėjo Elaine kampanijos vaizdo, suteikiant mums visiems greitai nukniaukti žvilgtelėti, kad nustatyti, kas turėjo ateiti tonas. Jos kolekcija sudaryta iš 28 atrodo su galutinio išvaizdą vestuvių eiti Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Dėl rožių Žiedlapis užpildyti podiumo, kiekvienas modelis pasirodė su dizaino tema Tinkamą romantišką tema. Kai kurie gabalai turėjo slydimo kokybę, o kiti buvo off-the-pečių. Lauren Elaine parašas spagečiai dirželis moteriškas susiėmę suknelės ir kitos dalys siūloma kūrybiškai panaudoti nėrinių, cirkonio ir tiulis. Į Tata suknelės buvo labai gražus. Man patiko, kai jos spalvų pasirinkimo, ypač Jewel tonus.

Kai dizaino akcentai įtraukti plunksna rankovėmis rožinė nėriniai vakarine suknele ir dviejų atspalvių kokteilių suknelė su plunksnų diržais. Man patiko, kaip ji maišyti ir suderinti kai jos dirželiai su perlais ir audinio. Mano mėgstamiausia suknelė šios kolekcijos buvo raudona aplikacijomis gėlių suknelė-ji man priminė klasikinę Valentino arba L'Huillier! Aš paklausiau Lauren po savo šou, jei tai buvo jos įkvėpimo. Jie nebuvo. Bet tai gerai. Kadangi tai yra su visais meno, nėra jis iki auditorijai skolinti savo aiškinimo? Apskritai, tai buvo gražus, romantiškas, poetiškas kolekcija, alsuoja moteriška detales.

Tinka spausdinti
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Palikite komentarą