Lauren Elaine "kaukių" Per LA mados savaitė - maskuotis Rutuliniai ir tūpimo tako pristatymas Siūlo Parašas archetipinių princesė dizainas

14 kovas 2011, ne "kaukių" buvo įspūdingas Maskaradas Rutuliniai ir KTT pristatymas nuopuolio wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 "Black Label" kolekcija, privačioje vietoje Pilies Antikvariatas Sandėlio ir salonas. LA Hippest buvo lankomumas, įskaitant Bloggers, leidėjų ir vietos įžymybėmis Bars. Tie, kurie apsirengę ir nešiojo kaukę buvo gydomi jų derama pagarba (kaip buvo žadėta ant "kauke" kvietimu, kuris buvo išsiųstas). Taip, tai buvo maskuotis kamuolys!

Buvau kultas pasekėjų Lauren linijos nuo jos pradžios prieš beveik trejus metus, ir kaip ji vystėsi kaip de Fashion designer Lauren Elaine signataras! Visada rodo didelį pažadą ir talentą, kaip mados dizaineris, kiekvienam ji sugeba jį vienu žingsniu sezoną. Jos prekinis ženklas chalatai yra populiarus tarp jaunų moterų, ir jos parašas "princesė" archetipų, tai nenuostabu, jos skundas pasiekė Prom jungiasi paaugliams.

Rodyti prasidėjo Elaine kampanijos vaizdo, suteikdamas mums visą greitai sneak Peek, kad nustatykite, kas turėjo ateiti tonas. Jos kolekcija sudaryta iš 28 išvaizda ir galutinis atrodyti vestuvių eiti Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Dėl rožių Žiedlapis užpildytame podiumo, kiekvienas modelis atsirado su dizaino tema Tinkamą tamsiai romantišką temą. Kai gabalėliai turėjo slydimo kokybę, o kiti buvo off-the-pečių. Lauren Elaine parašas spagečiai dirželis moteriškas susiėmę suknelės ir kiti gabalai siūloma kūrybiškai panaudoti nėriniai, cirkonio ir tiulio. Į Tata chalatai buvo labai gražus. Man patiko, kai jos spalvų pasirinkimo, ypač brangakmenis tonai.

Kai dizaino akcentai įtraukti plunksnų rankovėmis rožinė nėriniai vakarine suknele ir dviejų atspalvių Kokteilinė suknelė su plunksnų diržais. Man patiko, kaip ji maišyti ir suderinti kai jos dirželiai su perlų ir audinio. Mano mėgstamiausia suknelė šios kolekcijos buvo raudona aplikacijomis gėlių suknelė-ji man priminė klasika Valentino ar "L'Huillier! Aš paklausiau Lauren po jos šou, jei tai buvo jos įkvėpimo. Jie nebuvo. Bet tai gerai. Kadangi tai yra su visa meno, tai nėra iki auditorijos skolinti savo interpretaciją? Apskritai, tai buvo gražus, romantiškas, poetiškas kolekcija, alsuoja moteriškų detalių.

Spausdinti Draugiškos
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Palikite komentarą