Lauren Elaine "atmaskojis" Laikā LA Fashion Week - A maskēties bumbu un Runway prezentācija piedāvājums Paraksts arhetipisku Princess modeļi

14 Mar 2011, at "atmaskojis" bija iespaidīga Masku balle un skrejceļa prezentācija par Fall wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Melna Label savākšana, privātajā norises vietā pils Senlietas noliktavā un tirdzniecības zālē. LA hippest bija apmeklēšanu, ieskaitot bars blogeri, izdevējiem, un vietējās slavenības. Tie, kas ietērps un valkāja maskas, tika ārstēti ar savu cieņu (kā solīts par "masku" aicinājuma, kas tika izsūtīti). Jā, tas bija maskarāde bumbu!

Man ir bijusi kulta sekotājs Lauren postenī kopš viņas uzsākšanas pirms gandrīz trīs gadiem, un to, kā viņa ir attīstījies kā de Fashion designer Lauren Elaine parakstītājs! Vienmēr izrāda lielu solījumu un talantus kā modes dizainers, katras sezonas viņai izdodas ņemt to uz augšu iecirtums. Viņas preču zīmju kleitas ir populāri starp jaunām sievietēm, un ar savu parakstu "princešu" arhetipu, tas nav pārsteigums, viņas apelācija ir sasniedzis Prom saistās tīņi.

Šovs sākās ar Elaine s kampaņas video, dodot mums visiem ātri ložņāt palūrēt, kas nosaka toni, kas bija jānāk. Viņas kolekcija sastāvēja no 28 izskatās ar galīgo izskatu kāzas iet Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. Uz rožu ziedlapiņu piepildīta catwalk, katrs modelis parādījās ar dizaina tēma pieklājas tumšu romantisku motīvu. Daži gabali bija slīdēšanas kvalitāti, bet citi bija off-the-plecu. Lauren Elaine parakstu spageti siksnas sievišķīgs sabozies kleitas un citus gabalus piedāvāja radošu izmantošanu, mežģīnes, rhinestones, un tills. Par tafts tērpi bija ļoti jauki. Man patika daži no viņas krāsu izvēli, jo īpaši jewel toņus.

Koncepcija uzsver ietvēra spalvas piedurkne rozā mežģīņu vakarkleita un divu toņu kokteiļkleita ar spalvām siksnām. Man patika, kā viņa sajauc un saskaņoti daži no viņas siksnas ar pērlēm un auduma. Mana mīļākā kleita šajā kolekcijā bija sarkans aplikācijas ziedu tērpu, tas man atgādināja par klasisku Valentino vai L'Huillier! Es jautāju Lauren pēc viņas šovs, ja tie bija viņas iedvesmas. Viņi nebija. Bet tas ir labi. Tāpat kā tas ir ar visu mākslu, tas nav līdz auditorijai aizdot savu interpretāciju? Kopumā, tas bija skaists, romantisks, dzejas krājums, kas piepildīts ar sievišķīgām detaļām.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Leave a Comment