Lauren Elaine "Unmasked" Laikā LA Fashion Week - Masku balle un Runway prezentācija piedāvājums Signature arhetipisku Princess modeļi

14 Mar 2011, at "Unmasked" bija iespaidīgs Masku balle un skrejceļa prezentācija Fall Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekcija, privātajā norises vietā pils antikvariāts noliktavā un tirdzniecības zālē. LA ir hippest bija apmeklējumu, tostarp bars Emuāru autori, izdevēji un vietējo slavenību. Tiem, kas ietērps un valkāja maskas tika ārstēti ar savu cieņu (kā solīts par "maska", ielūgumu, kas tika izsūtīti). Jā, tas bija Masku balle!

Man ir bijusi kulta sekotājs Lauren līnija, jo viņas uzsākšanas gandrīz pirms trim gadiem, un to, kā viņa ir attīstījies kā de Fashion designer Lauren Elaine parakstītājs! Vienmēr izrāda lielu solījumu un talantu, kā modes dizainere, katru sezonu viņai izdodas ņemt to uz augšu iecirtums. Viņas preču zīmju kleitas ir populāri jaunu sieviešu vidū, un ar savu parakstu "Princess" arhetipu, tas nav pārsteigums, viņas apelācija ir sasniedzis Prom saistās tīņi.

Šovs sākās ar Elaine kampaņas video, dodot mums visiem ātri ložņāt palūrēt, kas nosaka toni, kas bija jānāk. Viņas kolekcija sastāvēja no 28 izskatās ar galīgo izskatu kāzu iet Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. Uz rožu ziedlapiņu piepildīta catwalk, katrs modelis parādījās ar dizaina tēmu befitting tumšu romantisku motīvu. Daži gabali bija slīdēšanas kvalitāti, bet citi bija off-the-plecu. Lauren Elaine parakstu spageti siksnas sievišķīgs sabozies kleitas un citus gabalus piedāvāja radošu izmantošanu mežģīnes, rhinestones un tilla. The tafts kleitas bija ļoti jauki. Man patika daži no viņas krāsu izvēli, jo īpaši dārgakmens toņus.

Daži dizaina uzsver ietvēra spalvu piedurknes rozā mežģīņu vakarkleita un divu toņu kokteiļkleita ar spalvām siksnām. Man patika, kā viņa sajaukts un jāsaskaņo daži no viņas siksniņas ar pērlēm un audumu. Mana mīļākā kleita šajā kolekcijā bija sarkans aplikācijas ziedu kleita, tas man atgādināja klasisko Valentino vai L'Huillier! Es jautāju Lauren pēc viņas parādīt, ja tie bija viņas iedvesma. Viņi nebija. Bet tas ir labi. Kā tas ir ar visu mākslu, tas nav līdz skatītājiem sniegt savu interpretāciju? Kopumā, tas bija skaists, romantisks, dzejas krājums, kas piepildīts ar sievišķīgām detaļām.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Atstājiet savu komentāru