Lauren Elaine "Unmasked" V LA Fashion Week - Maškarný ples a Runway Prezentácia ponúkať podpis archetypálny Princess vzory

14 marec 2011, v "Unmasked" bol veľkolepý maškarný ples a dráhy prezentácie na jeseň Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekcia, v súkromnom mieste hradu Starožitnosti skladu a showroom. LA je hippest boli v účasti, vrátane húf bloggerov, vydavateľov a miestnych celebrít. Tí, kto oblečený a nosil masku boli liečení ich rešpektom (ako som sľúbil na "masky", pozvánku, ktorá bola odoslaná z). Áno, je to maškarný bál!

Bol som kult stúpenec Lauren linky od svojho uvedenia na trh pred takmer tromi rokmi, a ako sa vyvíjala ako de Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy sa ukazuje veľký sľub a talent ako módna návrhárka, každú sezónu sa jej podarí, aby ju do zárezu. Jej obchodné známky šaty sú veľmi populárne medzi mladými ženami, a jej podpis "princezná" archetypov, nie je žiadnym prekvapením, jej odvolanie dosiahol ples viazané dospievajúci.

Prehliadka začala s Elaine kampane videa, čo nám všetko rýchlo nahliadnuť, ktorý udával tón pre to, čo malo prísť. Jej kolekcia sa skladala z 28 vyzerá s finálnou vyzerať svadobné ísť Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. Na okvetné lístok ruže-naplnené móle, každý model sa objavil s konštrukčnou tému hodiť temnej romantickej tému. Niektoré kusy mal kvalitu sklzu, zatiaľ čo iní boli off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elaine popruh ženské nariasené šaty a ďalšie kúsky ponúkol kreatívne využitie čipky, kamienky, a tylu. Taft šaty sú veľmi pekné. Páčilo sa mi niektoré z jej farebných možností, najmä na šperk tóny.

Niektoré dizajnové zdôrazňuje zahŕňali perie rukáv ružové čipkované večerné šaty a dva-tón koktejlové šaty s perím popruhmi. Páčilo sa mi, ako ona zmiešané a uzavreté niektoré z jej popruhy s perlami a tkaniny. Môj obľúbený šaty v tejto kolekcii bola červená nášivky kvetinový šaty, to mi pripomenulo klasické Valentino alebo L'Huillier! Spýtal som sa Lauren po jej show, ak sa jednalo o jej inšpiráciou. Neboli. Ale to je v poriadku. Ako to je so všetkými umenie, nie je to až publiku poskytnúť ich vlastnú interpretáciu? Celkovo to bola krásna, romantická, poetická zbierka, plnené ženskými detailmi.

Tlač Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechať komentár