Lauren Elaine "Unmasked" V LA Fashion Week - maškarný ples a Runway Prezentácia Ponuka Podpis archetypálny vzory Princess

14 marec 2011, na "Unmasked" bol veľkolepý maškarný ples a dráhy prezentácie na jeseň Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekcie, na súkromnom mieste hradu Antiques Warehouse a showroomu. LA hippest boli v účasti, vrátane húf bloggerov, vydavateľa a miestnych osobností. Tí, ktorí na sebe a na sebe masku boli liečení ich rešpektom (ako som sľúbil na "masky", pozvanie, ktoré boli rozoslané). Áno, je to maškarný bál!

Bol som kult stúpenec linky Lauren od svojho uvedenia na trh pred tromi rokmi, a ako sa vyvinul ako de Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy ukazuje veľký sľub a talent ako módna návrhárka, každú sezónu sa jej podarí, aby ju do zárezu. Jej obchodné známky šaty sú veľmi populárne medzi mladými ženami, a svojím podpisom "princezná" archetypov, je to žiadnym prekvapením, jej odvolanie dosiahol ples viazanej dospievajúci.

Prehliadka začala s Elaine kampane videa, čo nám všetkým rýchlo nahliadnuť, že udávať tón pre to, čo malo prísť. Jej kolekcie sa skladala z 28 vyzerá s finále vyzerať svadba ísť Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. Na okvetné lístok ruže, naplnené móle, každý model sa objavil s témou konštrukcie slušia tmavé romantický motív. Niektoré kusy mal kvalitu sklzu, zatiaľ čo iné boli off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elaine popruh ženské nariasené šaty a ďalšie kúsky ponúkol kreatívne použitie čipky, kamienky a tylu. V taft šaty boli veľmi pekné. Páčilo sa mi niektoré zo svojich farebných variantov, najmä šperk tóny.

Niektoré dizajnové zdôrazňuje zahŕňali perie rukáv ružová čipka večerné šaty a dva-tón večerné šaty s perím popruhmi. Páčilo sa mi, ako ona zmiešané a uzavreté niektoré z jej pásky s perlami a tkaniny. Môj obľúbený šaty v tejto kolekcii bola červená nášivky kvetinový šaty, to mi pripomenulo klasický Valentino alebo L'Huillier! Spýtal som sa Lauren po jej show, ak sa jednalo o jej inšpiráciou. Neboli. Ale to je v poriadku. Ako to je so všetkým umením, nie je to až k publiku poskytnúť ich vlastnú interpretáciu? Celkovo to bola krásna, romantická, poetická zbierka, plná ženské detaily.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechať komentár