Lauren Elaine "Unmasked" Počas LA Fashion Week - maškarný ples a Runway Prezentácia ponúkať Podpis archetypálny vzory Princess

14. marca 2011, na "Unmasked" bol veľkolepý maškarný ples a dráhy prezentácie pre jeseň Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekcie, na súkromné ​​mieste hradu Starožitnosti skladu a Showroom. LA hippest boli v účasti, vrátane húf bloggerov, vydavateľov, a miestnych celebrít. Tí, ktorí oblečený a nosil masku boli ošetrené s ich rešpektom (ako bolo prisľúbené na "masky", pozvanie, ktorá bola odoslaná out). Áno, to bol maškaráda gule!

Bol som kultový stúpenec linky Lauren Od svojho uvedenia na trh pred takmer tri roky, a ako ona sa vyvinul ako DE Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy sa ukazuje veľký sľub a talent ako módna návrhárka, každej sezóny sa jej podarí, aby si ju do zárezu. Jej obchodné známky šaty sú populárne medzi mladými ženami, a s ňou podpis "princezná" archetypov, je to žiadnym prekvapením, jej odvolanie dosiahla Prom-viazané dospievajúci.

Prehliadka začala s Elaine kampane videu, čo nám všetko rýchlo nahliadnuť, ktorý nastavil tón pre to, čo malo prísť. Jej kolekcia sa skladala z 28 vzhľad s finále vyzerať svadobné ísť Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Na okvetné lístok ruže-naplnené prehliadkové mólo, každý model sa objavil s témou konštrukcia hodiť tmavý romantické tému. Niektoré kusy mal kvalitu sklzu, zatiaľ čo iné boli off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elainině popruh ženský nariasené šaty a ďalšie kúsky ponúkol kreatívne využitie čipky, kamienky a tylu. V taft šaty boli veľmi pekné. Páčilo sa mi niektoré jej výbere farieb, najmä šperk tóny.

Niektoré dizajnové zdôrazňuje zahŕňali perie rukávom ružové čipky večerné šaty a dva-tón koktejlové šaty s perím popruhmi. Páčilo sa mi, ako ona zmiešané a uzavreté niektoré z jej pásky s perlami a tkaniny. Môj obľúbený šaty v tejto kolekcii bola červená applique kvetinový talár, to mi pripomenulo klasické Valentino alebo L'Huillier! Spýtal som sa Lauren po jej show, pokiaľ išlo o jej inšpiráciou. Oni neboli. Ale to je v poriadku. Ako to je so všetkými umením, nie je to až k publiku, aby požičiavať ich vlastnú interpretáciu? Celkovo to bol krásny, romantický, poetický zbierka, naplnený ženskými detaily.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechať komentár