Lauren Elaine "Unmasked" V LA Fashion Week - maškarný ples a dráhy Prezentácia Ponuka Podpis archetypálny vzory Princess

14 marec 2011, v "Unmasked" bol veľkolepý maškarný ples a dráhy prezentácie pre jeseň wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label kolekcie, na súkromnom mieste hradu Antiques Warehouse a showroomu. LA hippest boli v účasti, vrátane húf bloggerov, vydavateľa a miestne celebrity. Tí, ktorí na sebe a na sebe masku boli liečení ich náležitou úctou (ako som sľúbil na "masky", pozvanie, ktorá bola odoslaná out). Áno, je to maškarný bál!

Bol som kult stúpenec linky Lauren od svojho uvedenia na trh pred tromi rokmi, a ako sa vyvinul ako de Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy sa ukazuje veľký sľub a talent ako módna návrhárka, každú sezónu sa jej podarí, aby to tak dobrý. Jej ochranné známky šaty sú veľmi populárne medzi mladými ženami, a svojím podpisom "princezná" archetypov, je to žiadnym prekvapením, jej odvolanie dosiahol ples viazanej dospievajúci.

Prehliadka začala Elaine kampane videa, čo nám všetko rýchlo nahliadnuť, že udávať tón pre to, čo malo prísť. Jej kolekcie sa skladala z 28 vyzerá s finálnou vyzerať svadba ísť Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. Na okvetné lístok ruže, naplnené mólo, každý model sa objavil s témou dizajnu pristanú tmavé romantický motív. Niektoré kusy mali kvalitu sklzu, zatiaľ čo iní boli off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elaine popruh ženské nariasené šaty a iné kúsky ponúkol kreatívne použitie čipky, kamienky a tylu. V taft šaty sú veľmi pekné. Páčilo sa mi niektoré z jej farebných variantov, najmä šperk tóny.

Niektoré dizajnovým prvkom zahŕňali perie rukáv ružová čipka večerné šaty a dva-tón večerné šaty s perím popruhmi. Páčilo sa mi, ako ona zmiešané a uzavreté niektoré z jej pásky s perlami a tkaniny. Moje najobľúbenejšie šaty v tejto kolekcii bola červená nášivky kvetinové šaty-to mi pripomenulo klasický Valentino alebo L'Huillier! Spýtal som sa Lauren po jej show, ak sa jednalo o jej inšpiráciou. Neboli. Ale to je v poriadku. Ako to je so všetkým umením, nie je to až k publiku poskytnúť ich vlastnú interpretáciu? Celkovo možno povedať, že je to krásne, romantické, poetické zbierka, plnené ženskými detailmi.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechať komentár