Lauren Elaine "Unmasked" V LA Fashion Week - maškarný ples a Runway Prezentácia ponúkať Podpis archetypálny vzory Princess

14. marca 2011, v "Unmasked" Bol to veľkolepý maškarný ples a dráhy prezentácie na jeseň Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. er 2011 Black Label zbierka na súkromnom mieste hradu Starožitnosti skladu a showroomu. LA je hippest boli v návštevnosti, vrátane húf bloggerov, vydavateľov a miestne celebrity. Tí, kto oblečený a nosil masku boli liečení ich splatnosti, pokiaľ ide (ako som sľúbil na "masky", pozvánku, ktorá bola odoslaná out). Áno, to bol maškarný bál!

Bol som kult stúpenec linky Lauren od svojho uvedenia na trh pred takmer tri roky, a ako sa vyvinul ako de Fashion designer Lauren Elaine Signer! Vždy ukazuje veľký sľub a talent ako módna návrhárka, v každom ročnom období sa jej podarí, aby ju do zárezu. Jej obchodné známky šaty sú veľmi populárne medzi mladými ženami, a so svojím podpisom "princezná" archetypy, nie je žiadnym prekvapením, jej odvolanie dosiahla Prom-viazanej dospievajúci.

Prehliadka začala s Elaine kampane videu, čo nám všetkým rýchlo nahliadnuť, ktorý nastavil tón pre to, čo malo prísť. Jej kolekcia sa skladala z 28 vyzerá s finále vyzerať svadba ísť Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. Na okvetné lístok ruže, naplnené prehliadkové mólo, každý model sa objavil s témou konštrukcie hodiť tmavo romantické tému. Niektoré kusy mal kvalitu sklzu, zatiaľ čo iné boli off-the-rameno. Podpis špagety Lauren Elaine popruh ženský nariasené šaty a ďalšie kúsky ponúkol kreatívne použitie čipky, kamienky a tylu. V taft šaty boli veľmi pekné. Páčilo sa mi niektoré z jej farebných variantov, najmä klenot tóny.

Niektoré dizajnové upozorní zahŕňali perie rukáv ružová čipka večerné šaty a dva-tón koktejlové šaty s perím popruhmi. Páčilo sa mi, ako ona zmiešané a uzavreté niektoré z jej pásky s perlami a tkaniny. Môj obľúbený šaty v tejto kolekcii bola červená nášivky kvetinové šaty, to mi pripomenulo klasický Valentino alebo L'Huillier! Spýtal som sa Lauren po jej show, či sa jednalo o jej inšpiráciou. Neboli. Ale to je v poriadku. Ako to je u všetkého umenia, nie je to až k publiku poskytnúť ich vlastnú interpretáciu? Celkovo to bola krásna, romantická, poetická zbierka, plné ženské detaily.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Zanechať komentár