Лорен Елейн "без маски" Під LA Fashion Week - Бал-маскарад і злітно-посадкової смуги Презентація Пропонуючи Підпис архетипического Princess Конструкції

14 березня 2011, в "без маски" був захоплюючий Бал-маскарад і злітно-посадкова смуга презентація на осінь WINT Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. е. 2011 Black колекція етикеток, в приватному місці замку антикваріату Склад і виставковий зал. Лос-Анджелеса стильних були присутні, в тому числі зграйки блогерів, видавців та місцевих знаменитостей. Ті, хто одягнений і носив маску лікували їх належною повагою (як і було обіцяно на "маски" запрошення, яке було розіслано). Так, це був бал-маскарад!

Я був культ послідовником лінії Лорен з її запуску майже три роки тому, і як вона перетворилася на де Fashion designer Lauren Elaine підписала! Завжди показує великі перспективи і талант модельєра, кожен сезон вона управляє, щоб взяти його на сходинку вище. Її сукні торгової марки користуються популярністю серед молодих жінок, і з її підпису "Princess" архетипів, це не дивно, її апеляція досяг випускного вечора з прив'язкою підлітків.

Шоу почалося з кампанії відео Елейн, даючи нам все швидко крадькома заглядати, що задавати тон для того, що мало статися. Її колекція складалася з 28 виглядає з остаточним виглядати весілля піти Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. На пелюсткою заповнені подіумі рожевим, кожна модель з'явилася з теми оформлення подбати темний романтична тема. Деякі частини були якість ковзання, а інші були від-плечу. Підпис спагетті Лорен Елейн ремінь жіночі скуйовджене сукні та інші предмети запропонував творче використання мережив, стразів і тюлю. У тафти плаття були дуже хороші. Мені сподобалося деякі з її вибір кольору, особливо тонів коштовність.

Деякі конструктивні моменти включали перо-рукав рожевий мереживний вечірнє плаття і двоколірна коктейльне плаття з пір'ям ременями. Мені сподобалося, як вона змішані і підібрані деякі з її ременями з перлами і тканини. Мій улюблений плаття в цій колекції був червоний аплікація квітковий плаття-це нагадало мені про класичний Валентино або L'Huillier! Я запитав Лорен після її шоу, якщо це були її натхнення. Вони не були. Але це нормально. Як це з усією мистецтва, чи не так до аудиторії, щоб надати свою власну інтерпретацію? В цілому, це був красивий, романтичний, поетична збірка, наповнений жіночими деталями.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Залишити коментар