Лорен Елейн "Викриття" У Лос-Анджелесі Fashion Week - бал-маскарад і злітно-посадкової смуги презентації, що пропонує Підпис Архетипический принцеса зразків

14 березня 2011, в "Викриття" був вражаючим Бал-маскарад і злітно-посадкова смуга презентація на осінь Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. е 2011 Black колекція етикеток, у приватному місці замку Антикваріат Склад і виставковий зал. Стильних Лос-Анджелеса були в відвідуваності, у тому числі зграйки блогерів, видавців та місцевих знаменитостей. Ті, хто одягнений і носив маску лікували їх повазі (як і було обіцяно на "Маска" запрошення, яке було відправлено з). Так, це був бал-маскарад!

Я був культ послідовником лінії Лорен після її запуску майже три роки тому, і як вона розвивалася як де Fashion designer Lauren Elaine осіб, які підписують! Завжди виявляють великий обіцянку і талант дизайнера, кожен сезон вона примудряється взяти його на сходинку вище. Її сукні знаки є популярними серед молодих жінок, і своїм підписом "Принцеса" архетипів, це не дивно, її звернення досягло випускного вечора палітурці підлітків.

Шоу почалося з кампанії відео Елейн, що дає нам все швидко крадькома заглядати, які встановлюють тон для того, повинен був прийти. Її колекція складалася з 28 виглядає з остаточний вигляд весілля перейти Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show Wn. На пелюстки заповнені подіумі троянди, кожна модель з'явилася з дизайн тема личить темної романтична тема. Деякі частини були якість ковзання в той час як інші були вимкнені з-за плеча. Підписи спагетті Лорен Елейн ремінь жіночі скуйовджене сукні та інші предмети запропонував творче використання мережива, стрази, і фатину. Тафта сукні були дуже хороші. Мені сподобалося деякі з її вибір кольору, особливо тонів коштовність.

Деякі конструктивні моменти включали перо рукавом рожевий мереживний вечірнє плаття і два тони вечірнє плаття з пір'ям ременями. Мені сподобалося, як вона змішані і підібрані деякі з її ременями з перлами і тканини. Мій улюблений сукню цієї колекції був червоний аплікація квітковий плаття-це нагадало мені про класичний Valentino або Люльє! Я запитав Лорен після її шоу, якщо вони були її натхненням. Вони не були. Але це нормально. Як і з усіма мистецтва, це не до аудиторії кредитувати свою власну інтерпретацію? В цілому, це був красивий, романтичний, поетична збірка, наповнений жіночими деталями.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Залишити коментар