Лорен Елейн "без маски" Під LA Fashion Week - бал-маскарад і злітно-посадкової смуги Презентація пропоную Підпис Архетипический Princess Designs

14 березня 2011, в "Викриття" був захоплюючий Бал-маскарад і злітно-посадкової смуги презентація на осінь WINT Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. е 2011 Black колекція етикеток, в приватному місці проведення Castle Antiques Склад і виставковий зал. Стильних Лос-Анджелеса були присутні, в тому числі зграйки блогерів, видавців і місцевих знаменитостей. Ті, хто одягнений і носив маску лікували їх повазі (як і було обіцяно на "маски" запрошення, яке було відправлено з). Так, це було бал-маскарад!

Я був культ послідовником лінії Лорен після її запуску майже три роки тому, і як вона розвивалася як де Fashion designer Lauren Elaine осіб, які підписують! Завжди показуючи великі перспективи і талант модельєра, кожен сезон вона встигає взяти його на сходинку вище. Її сукні знаки є популярним серед молодих жінок, і з її підписом "Princess" архетипів, це не дивно, її апеляція досяг випускного вечора палітурці підлітків.

Шоу почалося з кампанії відео Елейн, даючи нам всю швидкий швидкий погляд підлабузника, що задавати тон для того, що мало статися. Її колекція складалася з 28 виглядає з остаточним виглядати весілля піти Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show WN. На пелюсткою заповнені подіумі рожевим, кожна модель з'явилася з дизайн тема подбати темно романтичний тему. Деякі частини були якість ковзання в той час як інші були поза-плече. Підписи спагетті Лорен Елейн ремінь жіночі скуйовджене сукні та інші предмети запропонував творче використання мережива, стрази, і тюлю. Тафта сукні були дуже хороші. Мені сподобалося деякі з її колірних варіантів, зокрема тонів коштовність.

Деякі конструктивні моменти включали перо-рукав рожевий мережива вечірнє плаття і двоколірна коктейльне плаття з пір'ям ременями. Мені сподобалося, як вона змішані і підібрані деякі з її ременями з перлами і тканини. Мій улюблений плаття в цій колекції був червоний аплікація квіткові сукні-це нагадало мені про класичний Валентино або Люльє! Я запитав Лорен після її шоу, якщо це були її натхнення. Вони не були. Але це нормально. Як це з усією мистецтва, це не до аудиторії, щоб надати свою власну інтерпретацію? В цілому, це був прекрасний, романтичний, поетична збірка, наповнений жіночими деталями.

Print Friendly
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

Залишити коментар