לורן איליין "נחשף" בלוס אנג'לס בשבוע אופנה - כדור Masquerade ועיצובי האבטיפוס נסיכת מסלול חתימת מצגת ההנפקה

14 מרס 2011, ב" נחשף "היה מצגת נשף מסכות ומסלול מרהיבה לסתיו Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. אה 2,011 אוסף בלק לייבל, במקום הפרטי של טירה עתיקות מחסן ואולם תצוגה. hippest של LA היה בנוכחות, כולל להקה של בלוגרים, מוציאים לאור, וסלבריטאים מקומיים. מי שהתחפש ולבשו את המסכה טופלו בכבודם (כפי שהובטח בהזמנה "המסכה" שנשלחה). כן, זה היה נשף מסכות!

אני כבר עוקב פולחן של הקו של לורן מאז השקתה לפני כמעט שלוש שנים, ואיך היא התפתחה כדה Fashion designer Lauren Elaine חותם! תמיד מראה הבטחה גדולה וכשרונו כמעצב אופנה, בכל עונה שהיא מצליחה לקחת את זה צעד אחד קדימה. שמלות סימן ההיכר שלה הן פופולריות בקרב נשים צעירות, ועם ארכיטיפים חתימה "נסיכה", זה לא מפתיע ערעורה הגיע בני נוער נכנסים לנשף.

המופע התחיל עם וידאו הקמפיין של איליין, שנתן לנו את כל הצצה מהירה שקבעה את הטון למה שיבוא. האוסף שלה היה מורכב מ28 מבטים עם הסופי ייראה חתונה ללכת Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. על מסלול המלא עלה כותרת של ורד, כל דגם יצא עם נושא עיצוב כיאה לנושא רומנטי אפל. היו לי כמה חתיכות באיכות תלוש בעוד שאחרים היו off-the-הכתף. ספגטי החתימה של לורן איליין לקשור שמלות פרעו נשיות ופיסות אחרות הציעו שימוש יצירתי של תחרה, אבנים נוצצות, וטול. שמלות טפטה היו מאוד נחמדים. אהבתי כמה מאפשרויות צבעה, במיוחד גווני התכשיט.

מדגיש עיצוב חלק כלול שמלת נוצת שרוול הוורודה תחרה הערב ושמלת הקוקטייל בשני גוונים עם רצועות נוצה. אהבתי את הדרך שהיא מעורבת והתאמת חלק מהרצועות שלה עם פנינים ובד. השמלה האהובה עליי באוסף זה הייתה האפליקציה האדומה שמלה-פרחונית הזכיר לי קלאסי ולנטינו או L'Huillier! שאלתי את לורן אחרי תצוגה שלה אם אלה היו ההשראה שלה. הם לא היו. אבל זה בסדר. כפי שהוא עם כל האמנות, הוא לא אותו לקהל להלוות פרשנות משלהם? בסך הכל, זה היה אוסף יפה, רומנטי, פיוטי, מלא בפרטים נשיים.

הדפסה ידידותית
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

השאירו תגובה