לורן איליין "נחשף" בשבוע האופנה בלוס אנג'לס - כדור מסכות ומסלול מצגת מציע עיצובי האבטיפוס נסיכת חתימה

14 מרס 2011, ב" נחשף "היה מצגת כדור מסכות ומסלול מרהיבה לסתיו Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. אה 2011 אוסף בלק לייבל, במקום הפרטי של טירה עתיקות מחסן ואולם תצוגה. LA של hippest היו נוכח, כולל להקה של בלוגרים, מוציאים לאור, וסלבריטאים מקומיים. מי שהתחפש ולבשו טופלו המסכה עם הכבוד שלהם (כפי שהובטח בהזמנה "המסכה" שנשלחה). כן, זה היה נשף מסכות!

הייתי חסיד כת של הקו של לורן מאז השקתה לפני כמעט שלוש שנים, ואיך היא התפתחה כדה Fashion designer Lauren Elaine חותם! תמיד מראה הבטחה גדולה וכשרון כמעצב אופנה, בכל עונה היא מצליחה לקחת את זה צעד אחד קדימה. שמלות סימן ההיכר שלה הן פופולריים בקרב נשים צעירות, ועם ארכיטיפים חתימה "נסיכה", זה לא מפתיע ערעורה הגיע בני נוער הנכנס לנשף.

המופע התחיל עם וידאו הקמפיין של איליין, נותן לנו את כל הצצה מהירה שנתנה את הטון למה שעתיד לבוא. האוסף שלה היה מורכב מ28 מבטים עם הסופי ייראה חתונה ללכת Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. על מסלול המלא עלה כותרת של ורד, כל דגם יצא עם נושא עיצוב היאה לנושא רומנטי אפל. היו חלקים מסוימים באיכות להחליק ואילו אחרים היו ה-off-הכתף. ספגטי החתימה של לורן איליין לקשור שמלות פרעו נשיות וחלקים אחרים המוצעים על שימוש יצירתי של תחרה, אבנים נוצצות, וטול. שמלות טפטה היו מאוד נחמדים. אהבתי כמה מאפשרויות הצבע שלה, במיוחד גווני התכשיט.

רגעי שיא עיצוב חלק כללו שמלת נוצות השרוול הוורודה התחרה הערב ושמלת הקוקטייל בשני גוונים עם רצועות נוצה. אהבתי את הדרך שהיא מעורבת ומתאימה עם פנינים ובד חלק מהרצועות שלה. השמלה האהובה עליי באוסף זה הייתה האפליקציה האדומה שמלה פרחונית-הזכירה לי את ולנטינו או L'Huillier קלאסי! שאלתי את לורן לאחר המופע שלה, אם אלה היו ההשראה שלה. הם לא היו. אבל זה בסדר. כפי שהוא עם כל האמנות, לא עד הקהל להלוות פרשנות משלהם? סך הכל, זה היה אוסף יפה, רומנטי, פיוטי, מלאים בפרטים נשיים.

הדפסה ידידותית
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

השאירו תגובה