לורן איליין "נחשף" בלוס אנג'לס בשבוע אופנה - נשף מסכות ועיצובי האבטיפוס נסיכת מסלול חתימת מצגת ההנפקה

14 מרס 2011, ב" נחשף "היה הצגת נשף מסכות ומסלול מרהיבה לסתיו Wint Model poses wearing a Lauren Elaine gown after the Lauren Elaine "Unmasked" fashion show. אה 2,011 אוסף בלק לייבל, במקום הפרטי של טירה עתיקות מחסן ואולם תצוגה. hippest של LA היה נוכחות, כולל להקה של בלוגרים, מוציאים לאור, וסלבריטאים מקומיים. מי שהתחפש ולבשו את המסכה טופלו בכבודם (כפי שהובטח בהזמנה "המסכה" שנשלחה). כן, זה היה נשף מסכות!

אני כבר עוקב פולחן הקו של לורן מאז השקתה לפני כמעט שלוש שנים, ואיך היא התפתחה כde Fashion designer Lauren Elaine חותם! תמיד מראה הבטחה גדולה וכשרון כמעצבת אופנה, בכל עונה היא מצליחה לקחת את זה צעד אחד קדימה. שמלות סימן ההיכר שלה הן פופולריות בקרב נשים צעירות, ועם ארכיטיפים חתימה "נסיכה", זה לא מפתיע ערעורה הגיע בני נוער נכנסים לנשף.

תכנית התחילה עם וידאו הקמפיין של איליין, שנתנה לנו את כל צצה מהירה שקבעה את הטון למה שיבוא. האוסף שלה היה מורכב ממראה עם 28 הסופיים ייראה חתונה ללכת Models pose after the Lauren Elaine "Unmasked" Runway Show wn. על מסלול המלא עלה כותרת של ורד, כל דגם יצא עם נושא עיצוב כיאה לנושא רומנטי כהה. היו כמה חתיכות איכות להחליק ואילו אחרים היו מחוץ ל- הכתף. ספגטי החתימה של לורן איליין לקשור שמלות פרעו נשיות וחלקים אחרים המוצעים על שימוש יצירתי של תחרה, אובניים חן, וטול. שמלות טפטה היו מאוד נחמדים. אהבתי כמה מאפשרויות הצבע שלה, במיוחד גווני התכשיט.

הדגשים עיצוב חלק כלולים שמלת הנוצות-שרוול ורוד תחרה הערב ושמלת קוקטייל שני טון עם רצועות נוצה. אהבתי את הדרך שבה מעורבת והתאמתי חלק מהרצועות שלה עם פנינים ובד. השמלה האהובה עליי באוסף זה הייתה האפליקציה האדומה שמלה פרחונית-זה הזכיר לי קלאסי ולנטינו או L'Huillier! שאלתי את לורן אחרי תכניתה אם אלה היו ההשראה שלה. הם לא היו. אבל זה בסדר. כפי שהוא עם כל האמנות, הוא לא אותו לקהל להלוות פרשנות משלהם? בסך הכל, זה היה אוסף יפה, רומנטי, פיוטי, מלאים בפרטים נשיים.

הדפסה ידידותית
SociBook del.icio.us Digg Facebook Google Yahoo Buzz StumbleUpon

השאירו תגובה